تردمیل المپیا EMS 1400A

يکشنبه 13 آبان 1397
15:32
هایپرجیم

این تردمیل چند منظوره می باشد که کاربر علاوه بر پیاده روی، دویدن می تواند به بعد انجام دادن فعالیت ورزشی خود از درازنشست، ماساژور، مسگری این دستگاه نیز استفاده کند. توان و قدرت موتور این تردمیل 1.75 اسب بخار است که میتواند به راحتی تا 110 کیلوگرم را تحمل کند، بدون اینکه دچار مشکلی شود.

قابلیت پخش موزیک در این تردمیل این مکان را به کاربر می دهد تا بتواند به آهنگ های مورد علاقه خود گوش دهد. سرعتی که این دستگاه می تواند در اختیار کاربر خود قرار دهد تا 16 کیلومتر در ساعت است و شیب آن به صورت برقی تنظیم میشود که تا 15 درجه قابل تغییر است. این دستگاه دارای کلید اطمینان است.

ضربه گیر SDS این تردمیل از ایجاد فشار زیاد بر زانوها و ستون فقرات جلوگیری می کند. جک در این دستگاه سبب می شود تا بتوانید در صورتی که از دستگاه استفاده نکردید به راحتی دستگاه را تا کرده و از دیگر فضای خانه خود استفاده کنید. ابعاد تسمه یا همان فضای دویدن کاربر در این تردمیل 120*40 سانتی متر است. بر روی این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است. نمایشگر این تردمیل مانیتور LCD است. این تردمیل دارای 1 سا گارانتی و 3 سال خدمات پس از فروش است.


[ بازدید : 3 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تردمیل است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات